Ліцеїсти з Молдови відвідали Прикарпаття

14 лют. 2017
929 разів

На запрошення засновника громадської спілки «Промінь Україна» Дмитра Банаха в рамках міжнародного соціального проекту "Діти просять миру" на Прикарпаття приїхала делегація з Молдови. Активну підтримку для приїзду молдавських партнерів на Івано-Франківщину надали народний депутат України Дмитро Лубінець і його громадська приймальня депутата у Івано-Франківську.

Молдавську делегацію сформували талановиті діти з Єдинецького Теоретичного ліцею імені Василя Сухомлинського, директор ліцею Ольга Курлянцева, заступник мера міста Єдинці Роделія Василкова та супроводжуючі вихователі.

Із хлібом і сіллю на вишиваному рушникові гостей привітно зустріли в Івано-Франківському академічному ліцеї-інтернаті.

Спочатку молдавській делегації для ознайомлення із ліцеєм провели екскурсію навчальним закладом, а опісля запросили приєднатись до майстер-класу з плетіння бісером та виготовлення магнітів.

Майстер-клас з виготовлення магнітів проводила вчитель технології та художньої культури Надія Кот, а  майстер-клас з плетіння бісером – учениця ліцею, учасниця проекту «Діти просять миру» Надія Дзундза. У ході майстер-класу діти отримали навики плетіння з бісеру та власноруч виготовили свої перші вироби.

Опісля гостей ознайомили з історією, пам’ятками культури та архітектури міста Івано-Франківська. Екскурсію містом провів один з найвідоміших краєзнавців Прикарпаття Володимир Устинський. Знайомство з містом розпочалось   з Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею, який знаходиться у міській ратуші. Далі молдавську делегацію познайомили з духовною частиною міста – Кафедральним собором Святого Воскресіння та Кафедральним собором Покрови Пресвятої Богородиці. Серед іншого іноземні гості відвідали фортечну галерею «Бастіон» та найпопулярніші місця відпочинку не тільки молоді, а й людей похилого віку - Парк культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка, площу Міцкевича,  Вічевий майдан, прогулялись «стометрівкою».

Останнє редагування Вівторок, 14 лютого 2017 16:15
Оцініть матеріал!
(0 голосів)