Підсумки проекту «Діти просять миру» в Угорщині, Словенії та Хорватії

31 січ. 2017
516 разів

20-23 січня 2017 року талановиті діти з Прикарпаття та зони АТО презентували в Європі міжнародний соціальний проект «Діти просять миру». Цього разу українські посланці миру побували в Угорщині, Словенії та Хорватії. Українську делегацію очолив депутат Верховної ради України Дмитро Лубінець.

Для учасників проекту організатори передбачили цікаву та насичену програму. У кожній країні юні посланці миру побували в українських посольствах, презентували дипломатам свій проект, багато колядували та активно знайомились з місцевими пам’ятками культури.

Вже традиційно для таких поїздок українські діти зустрілись з місцевими високопосадовцями та представниками української діаспори, з якими ділилися планами на майбутнє, презентували свої таланти та Україну.  Особливими для дітей стали зустрічі з священнослужителями, їх спільна молитва за мир в Україні та світі.

Перебування української делегації в Європі збіглося у часі з проведенням з нагоди Дня Соборності України міжнародного патріотичного флеш-мобу «Unated Ukraine». Тож українські гості активно долучитись до акції та засвідчили свою тверду позицію біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Будапешті та пам’ятника Григорію Сковороді у Люблянах.  

Надзвичайно привітною стала зустріч української делегації у Посольстві України в Словенії. У Люблянах українську делегацію зустрів Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Словенія  Михайло Бродович, а також представники української громади в Словенії. Посол Михайло Бродович подякував дітям за любов до своєї держави, намагання змінити світ на краще та налагодити мир на своїй землі. Завершився день насиченою екскурсією містом, відвідуванням Люблянського замку та Музеєм ляльок.

 «Ми відвідали уже шість країн. Сьогодні завершився ще один наш день в Європі і приємно, що ми мали змогу так багато всього побачити і показати дітям. Хочу подякувати усім тим, хто допомагав нам презентувати проект та молився разом з нами за мир для всієї України, світле та позитивне майбутнє для наших дітей», – поділився враженнями ініціатор проекту, засновник ГС «Промінь Україна» Дмитро Банах.

Загалом, за весь час поїздки Європою також підписано ряд важливих угод про співпрацю та партнерство між організаторами та місцевим партнерами. У планах організаторів ще шість країн, фінальний дитячий табір у Карпатах та море незабутніх вражень для талановитих українських дітей.

Організатори міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» щиро дякують за підтримку Міністерству закордонних справ України, Міністерству молоді та спорту України, Світовому Конгресу Українських Молодіжних Організацій, депутату Верховної ради України Дмитру Лубінцю та усім партерам, які долучились до реалізації проекту та продовжують сприяти популяризації України у світі.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)