Учні Київської спеціалізованої школи №211 долучились до акції «Дитячий ангел миру в кожну родину»

26 січ. 2017
1028 разів

Діти Київської спеціалізованої школи №211 долучились до виготовлення ангелів миру для міжнародної акції "Дитячий ангел миру в кожну родину".

Акція стартувала минулого року в рамках міжнародного проекту "Діти просять миру".

Організаторами акції виступає ГС "Промінь Україна " та БФ "До серця" за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця та засновника  ГС "Промінь Україна" Дмитра Банаха.

Світлина від Промінь Київ.

Світлина від Промінь Київ.

Сьогодні співорганізатори акції, а саме: Ганна Крисюк (представниця ГС"Промінь Україна"),Тетяна  Турпак (голова ГО "Промінь Київ") та Євген Разумов (засновник БФ"До серця") завітали до Київської спеціалізованої школи номер №211 та були приємно вражені  роботами діток, які виготовили понад 200 ангеликів.

Світлина від Промінь Київ.

Світлина від Промінь Київ.

"Ми щиро дякуємо вчительці школи - Ользі Голяк  за ініціативу долучитись до нашої акції та всій дирекції і діткам, які власними ручками виготовляли ангеликів і радо їх передамо воєнним в зону АТО на передову, дітям з Волноваського району та візьмемо за кордон для представників української діаспори, а також хочу передати вітання та запрошення до подальшої співпраці у рамках міжнародного проекту "Діти просять миру" від організаторів Дмитра Банаха та Дмитра Лубінця"- у вітальному слові до всіх дітей виступила Ганна Крисюк.

Джерело: Промінь Київ

Останнє редагування Четвер, 26 січня 2017 17:05
Оцініть матеріал!
(2 голосів)