У Хорватії пройшла акція: «Мир очима українських та хорватських дітей»

25 січ. 2017
608 разів

22 січня у рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» у Посольстві України в Хорватії відбулась інтерактивна акція «Мир очима український та хорватських дітей».

Бесіду про мир і бачення миру в ігровій формі з українськими та хорватськими дітьми провела координатор проекту Ганна Крисюк.

В результаті спілкування, презентації кожного з дітей себе особисто, побажань та бачення миру в майбутньому діти на аркуші паперу намалювали малюнки, яким вони бачать мир в Україні та світі.

До акції радо долучився Посол України в Хорватії Олександр Левченко, голова правління громадської спілки «Промінь Україна» Дмитро Банах, народний депутат України Дмитро Лубінець, запрошені представники української діаспори, а також вчителі однієї із хорватських шкіл.

«Діти різних країн насправді думають однаково. Кожен із них хоче миру і бачити вільну державу. Тому, коли ми переглянули візуальну карту побажань миру, то побачили, що всі діти справді готові мінятись та міняти світ заради того, щоб в Україні і цілому світі був мир»,- зазначив Дмитро Банах.

Останнє редагування Середа, 25 січня 2017 15:25
Оцініть матеріал!
(0 голосів)