Проект «Діти просять миру» презентовано в Хорватії

24 січ. 2017
614 разів

Учасники української делегації проекту «Діти просять миру» під керівництвом народного депутата України Дмитра Лубінця відвідали уже шосту країну Європи, де талановиті діти із зони АТО та Прикарпаття презентували свій міжнародний проект за мир.

Протягом дня учасники проекту мали насичену культурну програму, взяли участь у покладанні квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку, зустрілись з послом України в Хорватії Олександром Левченком, українськими дипломатами, представниками української діаспори та дітьми з однієї із хорватських шкіл.

Також українські гості відвідали українську церкву Кирила та Мефодія, в якій колядували українські колядки, а після взяли участь у міжнародному флеш-мобі «Україна Єдина».

За словами організатора міжнародного проекту «Діти просять миру» і засновника ГС «Промінь Україна» Дмитра Банаха, поїздка до Хорватії всім надзвичайно сподобалась і дуже приємно, що представники української діаспори та українські дипломати в Хорватії дуже радо зустріли дітей з України, організували для них цікавий інтерактив на тему «Мир очима дітей», екскурсійну програму та смачний обід з подарунками.

Після офіційного візиту в Загребі із добрими домовленостями про співпрацю та оздоровлення дітей із зони АТО влітку у Хорватії вся делегація повернулась до України.

«Наші діти із зони АТО будуть раді знову побувати в Хорватії, відпочити і знайти нових друзів, тому дякую за запрошення на відпочинок нашому послу України в Хорватії пану Левченку та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю»  – поділився враженнями Дмитро Лубінець.

Загалом, Хорватія стала уже шостою країною, в якій презентували проект «Діти просять миру». Попереду ще шість країн і незабутні враження для дітей.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)