Посольство України в Словенії привітно зустріло учасників проекту «Діти просять миру»

22 січ. 2017
928 разів

Юні посланці миру із зони АТО та Прикарпаття 21 січня 2017 року завітали  до столиці Словенії – Любляни для презентації міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» на чолі з народним депутатом України Дмитром Лубінцем.

Усю делегацію учасників проекту привітно та щиро зустрів Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Словенія  Михайло Бродович, а також представники української громади в Словенії: президент української частки Словенсько-Українського ділового світу Олег Рогоза, голова українсько-словенського культурного  товариства «Любляна-Київ» Андрій Гевка, керівник культурно-освітньої організації «Рукавичка» Ольга Мороз та інші. Впродовж кількох годин діти разом із дорослими презентували проект, колядували та щедрували, а також презентували свої таланти, Волноваський та Прикарпатський край.

Посол України в Республіці Словенія пан Бродович привітав учасників та організаторів проекту «Діти просять миру", подякував дітям за любов до своєї держави і намагання змінити світ на краще та налагодити мир на  своїй землі, а також коротко презентував діяльність Посольства за останній рік і запросив до співпраці в подальшій діяльності.

До всіх присутніх, від імені української делегації, також звернулись з вітальним словом та презентували міжнародний дитячий проект  народний депутат України Дмитро Лубінець та засновник ГС "Промінь Україна" Дмитро Банах, а опісля подякували за гостинність та теплий прийом для дітей.

Після смачного обіду,  який дітям організували в Посольстві України,  всі вирушили до пам'ятника Григорію Сковороді у Любляні, який нещодавно був урочисто відкритий президентами України та Словенії, де всі разом заспівали гімн України і долучилися до міжнародного флеш-мобу з нагоди Дня Соборності України під гаслом: «Україна Єдина»/#UnіtedUkraine, а також всіх дітей зацікавила  «Лавка Дружби», яка була відкрита разом із пам'ятником і всі охоче біля неї робили фото.

День завершився насиченою екскурсією містом, відвідуванням Люблянського замку і дуже гарним музеєм ляльок, який для українських дітей організувала одна із засновниць українсько-словенського культурного  товариства "Любляна-Київ" Інна Демченко та представники українського Посольства в Словенії.


«Нам дуже приємно, що так гостинно наших дітей зустріли в Люблянах. Дякуємо пану послу Михайлу Бродовичу та його дипломатам з Посольства за організований теплий прийом на високому рівні і увагу та опіку, яку надали дітям із зони АТО та Прикарпаття  під час нашого візиту. Ми раді знайомству з представниками української діаспори, які так багато роблять для України і сподіваємось разом із представниками ГС «Промінь Україна» на подальшу співпрацю і дружбу» - подякував усім Дмитро Лубінець.

Після насиченого дня вся українська делегація вирушила до міста Петровче, де на них чекала  радісна зустріч з представниками української діаспори та служба миру в соборі Церкві Матері  Божої.

Нагадаємо, що основна мета міжнародного проекту «Діти просять миру» – сприяти налагодженню миру в Україні та світі, а також представити Україну через талановитих дітей та молодь із зони АТО.

Проект проходить за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту України, Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій, депутата Верховної Ради України Дмитра Лубінця та за ініціативи засновника громадської спілки «Промінь Україна» Дмитра Банаха.

Останнє редагування Неділя, 22 січня 2017 14:37
Оцініть матеріал!
(0 голосів)