Екскурсія Києвом, позитивні емоції та незабутні враження: талановиті діти із Донеччини та Прикарпаття відвідали столицю України

16 січ. 2017
690 разів

На запрошення засновника громадської спілки «Промінь Україна» Дмитра Банаха та за підтримки депутата Верховної Ради України Дмитра Лубінця переможці конкурсу талантів і спортивних змагань з Волновахи(зона АТО) та Івано-Франківської області відвідали столицю України – Київ.

Для дітей представники громадської організації «Промінь Київ» організували насичену та цікаву екскурсійну програму, інтерактив.

Світлина від Промінь Київ.

За словами голови ГО «Промінь Київ» Тетяни Турпак, діти, які приїхали до Києва дуже привітні і виховані. Задавали багато цікавих запитань і були захоплені святковою столицею, побаченим довкола та спілкуванням з однолітками: «Дуже добре, що існує такий міжнародний соціальний проект, як  «Діти просять миру», який знайомить талановитих дітей Сходу і Заходу та сприяє їх розвитку».

Світлина від Промінь Київ.

Світлина від Промінь Київ.

Також пані Тетяна подякувала за гостинність і смачний грузинський обід власниці грузинського ресторану «Лазіка» Тамарі Макаровій, котра підтримує талановитих дітей зони АТО та і у цілому проект.

Світлина від Промінь Київ.

Світлина від Промінь Київ.

Супроводжували талановитих дітей із зони АТО та Прикарпаття по Києву, із вирішенням ряду організаційних питань, представники ГО «Промінь ІФ», ГО «Промінь Тернопіль»,  ГО «Промінь Волноваха» та ГС «Промінь Україна».

Незабаром саме ці діти вирушать презентувати міжнародний соціальний проект «Діти просять миру» до Словенії та інших Європейських країн і проситимуть усіх дипломатів, духовенство, представників бізнесу, політиків та громадських лідерів сприяти миру в Україні.

Світлина від Промінь Київ.

Міжнародний соціальний проект «Діти просять миру» має глобальну мету – встановлення миру в Україні та світі, а також покликаний сприяти підтримці розвитку талановитих дітей із зони АТО, їх подальшої співпраці з дітьми і молоддю різних країн світу, організації спільних навчально-оздоровчих таборів, культурно-мистецьких фестивалів, конкурсів, спортивних змагань, участі у міжнародних грантових проектах. А презентують його талановиті діти із зони АТО та Прикарпаття, які є переможцями інтерактивних конкурсів та заходів культурно-мистецького спрямування.

Останнє редагування Понеділок, 16 січня 2017 12:02
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)