Микитка Олейник з Красногорівки терміново потребує нашої допомоги

24 лист. 2016
819 разів

Важкохворий 10-річний Микитка Олейник з Донеччини терміново потребує допомоги у лікуванні. Дитині терміново потрібна операція з пересадки кісткового мозку. На жаль, українські медики провести таку операцію не в змозі, залишається надія тільки на операцію закордоном.

З раннього віку дитина відставала в мовному розвитку. З 4-х років Микитка перестав розмовляти, з’явились рухові порушення, припинив самостійно ходити. З 2013 року з’явились приступи у формі повороту голови і очей в сторону з зупинкою погляду на декілька секунд. Регулярно лікувався у неврологічному відділенні РДКЛ, в МКЛ.

Сім’я Олейників – вимушені переселенці з міста Красногорівка, зараз проживають на території Волноваського району, який знаходиться під контролем української держави. Будинок Олейників, який знаходиться на окупованих територіях у місті Красногорівка зараз напівзруйнований. У батьків не залишається іншої надії як просити допомоги у небайдужих волонтерів та благодійників.

Зараз сім’єю опікуються волонтери з громадської організації «Промінь Волноваха». Тож волонтери, батьки Микитки, друзі та родичі сім’ї Олейників просять небайдужих відгукнутись та допомогти зібрати кошти на лікування їхньої єдиної дитини.

Благодійні перекази можна надсилати на Картку ПриватБанку:

ПриватБанк 4149 4978 4820 3768, Олейник Елина Анатольевна

Оцініть матеріал!
(0 голосів)