Діти з Волновахи передали вогонь миру своєму духовному наставнику

21 лист. 2016
2915 разів

Представники громадської спілки «Промінь Україна» разом з народним депутатом України Дмитром Лубінцем та учасниками міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» взяли участь у Молитві за дітей і мир у Волновасі.

Під час молитви пан Дмитро разом з дітьми передали священику вогонь миру від патріарха Грузії, де нещодавно побувала українська делегація, в рамках проекту «Діти просять миру».

Нагадаємо, громадська спілка «Промінь Україна» розпочала новий дитячий міжнародний соціальний проект «Діти просять миру», який стартував 1 жовтня 2016 року в Грузії.

Мета проекту полягає у сприянні налагодженню миру в Україні та світі,  а також у підтримці розвитку талановитих дітей із зони АТО та можливості подальшої співпраці з дітьми і молоддю різних країн світу та організації в майбутньому спільних навчально-оздоровчих таборів, культурно-мистецьких фестивалів та конкурсів, спортивних змагань, міжнародних грантових проектів.

За словами засновника ГС «Промінь Україна» Дмитра Банаха цей проект впродовж року  заплановано реалізувати в багатьох країнах світу і налагодити більш масштабнішу співпрацю дітей та молоді України з своїми однолітками з інших країн, а також зробити все можливе, щоб в Україні та світі  завжди був мир.

Реалізація проекту відбуватиметься за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій та всіх партнерів ГС «Промінь Україна». 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)