На Донеччині стартував конкурс дитячого малюнку «Мир очима дітей»

10 лист. 2016
477 разів

5 червня на Донеччині стартував конкурс дитячого малюнку «Мир очима дітей». Організатором конкурсу виступає громадська організація «Промінь Волноваха» (Донеччина). 

Проект проходить за активної підтримки Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій (СКУМО), громадської організації «Промінь ІФ», голови Волноваської районної ради Валерія Лубінця (Донеччина) та благодійної організації «Фонд Відродження Прикарпаття». Інформаційний партнер проекту –  жіночий журнал «БізнесWOMAN».

Усі бажаючі діти можуть подавати роботи до 20 червня. Переможці будуть оголошені під час міжнародного форуму української молоді діаспори, що проходитиме у Вінниці у середині серпня та збире представників понад 30 країн світу. Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними призами особисто президентом СКУМО Мирославом Гочаком.

А щоб діти активніше приймали участь у конкурсі, організатори вирішили у різний спосіб збільшувати зацікавленість дітей проектом.

Так, кілька днів тому, співорганізатори проекту з Прикарпаття представники громадської  організації  «Промінь ІФ» разом з своїм керівником та благодійником Дмитром Банахом несподівано для місцевих дітей завітали до творчих гуртків Будинку культури села Новотроїцьке, що на Донеччині, та передали дітям цікаві подарунки: солодощі, книги, набори для малювання та інші цікавинки. Звичайно, дитячій радості не було меж. Організатори обіцяють ще не раз тішити такими несподіваними та приємними візитами також і дітей інших населених пунктів.

Останнє редагування Четвер, 10 листопада 2016 13:16
Оцініть матеріал!
(0 голосів)