Про нас

«Промінь Україна» – громадська спілка, заснована в 2016 р.

Головною метою діяльності громадської спілки є: захист та реалізація прав людини в Україні; захист громадян від дій влади, що порушують гарантовані Конституцією та законами України права і свободи; захист конституційних норм; захист екологічних, економічних, культурних, освітніх прав та інтересів громадян., а також підтримка талановитих дітей та молоді України у реалізації освітніх, культурних та соціальних проектів;  допомога учасникам АТО та їх сім’ям тощо.

Головою правління «Промінь Україна» обрано громадського діяча, співорганізатора міжнародних соціальних проектів  Банаха Дмитра Володимировича.

«Промінь Україна» має чотири представництва в Україні: «Промінь ІФ» (м.Івано-Франківськ), «Промінь Тернопіль» (м.Тернопіль), «Промінь Київ» (м. Київ), «Промінь Волноваха» (м.Волноваха), які тісно співпрацюють між собою та реалізовують спільні проекти.

Партнерами та співорганізаторами ряду соціальних, культурних, освітніх проектів громадської спілки з різних куточків України та світу є ГО «Світове Українство», ГС «Світовий конгрес українських молодіжних організацій», ГО «Турбота про життя», ГТ Асоціація української діаспори в Греції та філоукраїнців Греків «Українсько-Грецька Думка», БФ «Громада міста Долина», ГО молоді з обмеженими фізичними можливостями "Гармонія", МГЦ «Еталон», ТМ «Кукузаврики», три районні ради Донецької області (Волноваська, Мангушська та Нікольська).

Основні проекти та заходи, які організовує ГС «Промінь Україна» з своїми представництвами та партнерськими організаторами: конкурс малюнків «Мир очима дітей»; соціальний проект «Професія батьки»; Форум української молоді діаспори «Вінниця 2016»; оздоровчий табір у Карпатах для дітей з зони АТО «Промінь дитинства»; етно-конкурси та фестивалі для дітей та молоді; міжнародні соціальні проекти «Діти просять миру», «Допомога UA», «Дитячі мрії збуваються»; встановлення рекордів України у категорії масових заходів на популяризацію України в світі; збір та транспортування гуманітарної допомоги учасникам АТО, їх сім’ям та дітям з зони АТО.

Наша громадська спілка завжди відкрита для співпраці і партнерства з усіма громадськими організаціями, громадськими спілками, благодійними фондами, установами та організаціями, які люблять Україну та українців.